Wednesday , July 17 2019 / چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / حمایت از حیوانات / ثبت تصاویر زیبا از خرس قهوه ای و توله هایش در منطقه حفاظت شده پرور
جمعیت کویر سبز

ثبت تصاویر زیبا از خرس قهوه ای و توله هایش در منطقه حفاظت شده پرور

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): خانم ثمر کاظم نظری راهنمای طبیعت گردی و عکاس، در جریان سفر به منطقه حفاظت شده پرور در استان سمنان تصاویر زیبایی از چهار خرس قهوه ای را به ثبت رسانده و تصاویر مذکور را در اختیار این پایگاه خبری گذاشته اند.

این طبیعت گرد در روز پنجشنبه چهارم تیرماه سال جاری در جریان بازدید از منطقه حفاظت شده پرور، در ساعات اولیه صبح، ابتدا یک خرس ماده دو توله اش و سپس یک خرس تنها و بزرگ جثه که احتمالا به لحاظ جنسیت نر می باشد را مشاهده نموده و موفق شده است تصاویر زیبایی را از این گونه ارزشمند به ثبت برساند.

آنطور که خانم کاظم نظری می گوید خرس ماده و توله هایش متوجه حضور طبیعت گردان شده بودند اما در کمال آرامش به رفتار طبیعی خود ادامه داده اند.

۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-1 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-2 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-3 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-4 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-5 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-6 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-7 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-8 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-9 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-10 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-11 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-12 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-nazari-13 ۹۴۰۵۱۲_khers-parvar-vazari

جمعیت کویر سبز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا