Sunday , June 16 2019 / یکشنبه , خرداد ۲۶ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / عمومی / هجوم بولدوزر ها به بلوط های نیمه جان در منطقه حفاظت شده جنگلی مانشت و قلارنگ
جمعیت کویر سبز

هجوم بولدوزر ها به بلوط های نیمه جان در منطقه حفاظت شده جنگلی مانشت و قلارنگ

ایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: تصاویر این گزارش مربوط به منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ در استان ایلام می‌باشد که این روزها میزبان ماشین آلات راهسازی و حفاری برای ایجاد شبکه‌ی انتقال فرآورده های نفتی است.

منطقه حفاظت شده مانشت و قلارنگ به علت برخورداری از پوشش جنگلی بلوط و چشم اندازهای زیبا، دره‌های شگرف و قرار گرفتن در بین حوزه استحفاظی سه شهرستان ایلام، شیروان چرداول و ایوان همواره مورد توجه بوده است.

تصاویر این گزارش نشان می دهد که لودرها طی روزهای گذشته تعداد زیادی از درختان با ارزش بلوط را از ریشه خارج کرده و خسارات فراوانی را به اکوسیستم این منطقه حفاظت شده و با ارزش وارد نموده اند.

۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-15 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-14 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-13 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-12 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-7 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-8 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-9 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-10 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-11 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-6 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-5 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-4 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-3 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-2 ۹۳۰۹۱۱_manshtogalarang-1

جمعیت کویر سبز

۲ نظر

  1. اسماعیل کاظمی

    وست من اونی که به بلوطهای جنگلهای مانشت و قلارنگ هجوم آورده اسمش بولدوزر است نه لودر به نظر بنده یک همچو اشتباهی حقانیت و قاطعیت را از مطلب شما میگیرد

  2. خسرو اعتماد

    ممنونم دوست عزیز مطلب رو اصلاح کردیم باز هم تشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا