Sunday , June 16 2019 / یکشنبه , خرداد ۲۶ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / معصومه ابتکار اصلی‌ترین گزینه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست در دولت آینده
جمعیت کویر سبز

معصومه ابتکار اصلی‌ترین گزینه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست در دولت آینده

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: شنیده‌ها حکایت از این دارد که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب، تاکنون با برخی شخصیت‌ها و چهره‌ها برای تصدی سمت‌های مختلف در کابینه یازدهم رایزنی‌ کرده و گزینه‌های مختلفی برای تصدی پست‌های مهم دولتی مطرح شده‌اند.

خبرگزاری تسنیم، به برخی از گزینه‌های احتمالی اعضای کابینه که همچنان در دست بررسی هستند، دست یافته است. با این وجود هنوز هیچ‌کدام از اعضای کابینه به‌طور قطعی مشخص نشده‌اند و رایزنی‌ها با این افراد و همچنین بررسی‌های حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این زمینه همچنان ادامه دارد.

در این میان از معصومه ابتکار به‌ عنوان اصلی‌ترین گزینه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست نام برده می‌شود.

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دولت های هفتم و هشتم بوده است.

وی در سال ۱۳۸۴ به عنوان عضو موسس و رئیس هیات مدیره مرکز غیردولتی صلح و محیط زیست، موضوعات صلح و محیط زیست را به فعالیت‌های خود اضافه کرد.

وی با پیروزی در انتخابات شورای شهر تهران در سال ۱۳۸۵ به عضویت این شورا درآمد. ابتکار پس از آغاز کار شورای سوم با تاسیس کمیته محیط زیست در این شورا ریاست آن را بر عهده گرفت.

در اسفندماه ۱۳۹۱ لوح تقدیری از سوی رئیس برنامه های اقدامات مطلوب برنامه اسکان ملل متحد خطاب به معصومه ابتکار رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران اعطا شد که در آن از فعالیت های آن کمیته برای بهبود کیفیت زندگی در شهر تهران و نیز تدوین گزارش وضعیت محیط زیست تهران قدردانی شده است.

جمعیت کویر سبز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا