Saturday , September 21 2019 / شنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / اظهارات عجیب فرمانده یگان محیط زیست کشور: قطعا محیط بانان محکوم به اعدام مجرم بوده و باید قصاص شوند و ما دفاع نمی کنیم!
جمعیت کویر سبز

اظهارات عجیب فرمانده یگان محیط زیست کشور: قطعا محیط بانان محکوم به اعدام مجرم بوده و باید قصاص شوند و ما دفاع نمی کنیم!

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز (دوشنبه ۱۳۹۲/۳/۲۰) در جریان نشست خبری که در پردیسان برگزار شد، سرهنگ محمدرضا خیلدار فرمانده یگان محیط زیست کشور در پاسخ به اینکه یکی از محیط بانان محکوم به قصاص در گفتگو با یکی از خبرنگاران از عدم حمایت محیط زیست در دفاع از محیط بانان گلایه داشته، گفت: من نمی خواهم پرونده ها را باز کنم، من یک نظامی هستم و روند طی شدن پرونده تخلف یک محیط بان سیر قضایی دارد.

وقتی دیوان عالی کشور حکم چندین قاضی را برای قصاص متهم تایید می کند حرفی برای گفتن نمی ماند ولی برای اینکه دیگر از این سئوالات نشود مجبورم برخی حقایق را بگویم.

سرهنگ محمدرضا خیلدار گفت: آقای تقی زاده که حکم قصاص او آمده است و پرونده ۱۱۵ صفحه ای دارد قوانین مربوط به استفاده از سلاح گرم را رعایت نکرده است. در این پرونده پسر ۲۱ ساله همراه با دوستش و پدرش بوده است که در حال غذا خوردن مورد اصابت شلیک گلوله قرار گرفته است.

یا در پرونده آقای افضلی محیط بان کرمان، شکارچی معلم یک دهکده بوده که تخلف کرده است. محیط بان از وی که همراه خانواده اش بوده می خواهد صندوق عقب را باز کند و بعد شروع به فیلمبرداری می کند که در پی اعتراض، شکارچی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.

فرمانده یگان محیط زیست کشور گفت: قطعا این محیط بانان مجرم بوده و باید قصاص شوند و ما دفاع نمی کنیم.

جمعیت کویر سبز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا