Monday , June 17 2019 / دوشنبه , خرداد ۲۷ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / برگزاری سه کارگاه آموزشی با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن
جمعیت کویر سبز

برگزاری سه کارگاه آموزشی با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن

کویرسبز: سه کارگاه آموزشی با عنوان تغییر آب و هوا وکاهش انتشار ،مدیریت پسماندهای صنعتی و مدیریت جیوه از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن برگزار می شود.

به نقل از ایسنا با توجه به اینکه آموزش‌های محیط زیستی یکی از مفاد مهم یادداشت همکاری محیط زیستی ایران و ژاپن است و نظر به مذاکره‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته در این حوزه، از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ بهمن ماه سال جاری سه کارگاه آموزشی با عنوان «تغییر آب و هوا وکاهش انتشار» ،«مدیریت پسماندهای صنعتی» و «مدیریت جیوه » با همکاری وزارت محیط زیست ژاپن برگزار می‌شود و ۶۰ نفر از کارشناسان مرتبط در این کارگاه‌ها به میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست آموزش خواهند دید.

سیاست‌ها، استراتژی‌ها و تجارب میان‌مدت و بلندمدت  ژاپن در زمینه کاهش انتشار و سیستم محاسبه کربن از جمله مباحثی است که در کارگاه آموزشی یک روزه تغییر آب و هوا ارائه می شود.

همچنین در کارگاه دو روزه مدیریت پسماندهای صنعتی، مباحثی همچون سیاستگذاری، تعیین و تدوین استراتژی در زمینه مدیریت پسماندهای صنعتی، روش‌های مدیریتی از بعد فنی، مدیریت پسماندهای الکترونیک و الکتریک، مدیریت لجن‌ها و پساب‌های صنعتی همچنین سیستم‌های مدیریت پایش مورد بحث قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی محیط زیست نحوه مدیریت جیوه در سطح ملی و بین المللی، مدیریت کاهش انتشار و رهاسازی و نحوه مدیریت کلرالکالی در صنایع پتروشیمی نیز در کارگاه نیم روزه مدیریت جیوه ارائه خواهد شد.

جمعیت کویر سبز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا