Friday , November 22 2019 / جمعه , آذر ۱ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / اخبار / نشست هفتگی جمعیت کویر سبز همراه با شادیانه شب یلدا برگزار شد
جمعیت کویر سبز

نشست هفتگی جمعیت کویر سبز همراه با شادیانه شب یلدا برگزار شد

جمعیت کویر سبز کاشاننشست هفتگی یلدانشست هفتگی جمعیت کویر سبز کاشان» همراه با شادیانه ویژه شب یلدا با حضور اعضای این جمعیت برگزار شد.

به گزارش کاشان نیوز؛ این نشست که از ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه در محل دفتر این جمعیت برگزار شد، ابتدا و در ادامه برنامه هفته قبل، مهندس نجارزاده کویرشناس و راهنمای کویر، در مورد گردشگری کویر و ظرفیت‌ و جذابیت‌های خاص و کم‌یاب اقلیمی و گردشگری کویر با کمک تصاویر و اسلاید و نقشه‌های اینترنتی سخن گفت و سپس برنامه‌های ویژه طولانی‌ترین شب سال و نخستین روز از زمستان ۹۵ اجرا شد.

در برنامه‌های امشب دکتر «عقیقی» به فراخور فضای برنامه و در فواصل مختلف غزلیاتی از حافظ، رهی معیری، و قطعه‌ای از گلستان سعدی به همراه غزلی از سروده‌های خود را برای حاضران اجرا کرد و در بخش‌هایی از برنامه نیز یک گروه موسیقی سنتی متشکل از تار، نی و تنبک برای حاضران موسیقی زنده اجرا کردند.

در اتنهای برنامه نیز حاضران شاهد اجرای زنده چند قطعه تک‌نوازی سنتور بودند، در فواصل برنامه نیز اعضای جمعیت و مهمانان برنامه با خوراکی و آجیل مخصوص شب یلدا از جمله آش، لبو، هندوانه، انار و آجیل مورد پذایرایی قرار گرفتند.

نشست‌های هفتگی جمعیت کویر سبز کاشان عصرهای چهارشنبه در محل دفتر این انجمن در خیابان امیرکبیر، ابتدای خیایان سلمان برگزار می‌شود.

جمعیت کویر سبز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

جمعیت کویر سبز
بالا